o firmie

promocje

przedstawiciele

linki

kontakt

główna

do pobrania

główna - domy

projekty gotowe

projekty indywidualne

cennik

projekty wnętrz

Copyright 2007-2011 RB projekt

PROJEKTY WNĘTRZ

Do naszej szerokiej oferty usług projektowych dołączyliśmy również projekty wnętrz. Projektowanie wnętrz nie jest rzeczą prostą. Wymaga nie tylko poczucia smaku i estetyki, lecz również fachowej wiedzy architektonicznej i umiejętności dostosowanie projektu każdego wnętrza do potrzeb i oczekiwań jego późniejszych użytkowników. Kluczową kwestią każdego dobrego projektu jest także zapewnienie maksymalnej funkcjonalności aranżowanych pomieszczeń, zgodnej z ich przeznaczeniem. Przy projektach wnętrz współpracujemy z wysokiej klasy architektami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie projektowe, są członkami Stowarzyszenia Architektów Rzeczpospolitej Polskiej (SARP).

Państwo decydują, w jakim stylu ma być zaprojektowane każde wnętrze, oraz jakie elementy wyposażenia mają się w nim znaleźć. Mogą Państwo również określić jedynie styl wnętrza i zostawić nam "wolną rękę" w jego aranżacji - decyzja należy wyłącznie do Państwa. We wszystkich naszych projektach wnętrz wykorzystujemy materiały i elementy wyposażenia ogólnodostępne na rynku, dzięki czemu projekty są łatwe w realizacji.


"Dobrze" wcale nie musi oznaczać "drogo"! Aranżacja dowolnego pomieszczania mieszkalnego wraz z jego wizualizacją to jedyne 500 zł brutto!

Przy zleceniu aranżacji większej ilości pomieszczeń lub całego domu (mieszkania) rabaty do 15%!!!

Dział tworzony przy współpracy z:domuiwnetrza.com

autor projektu: Leszek Kalandyk

Widok 3D

pokój

jadalnia

kuchnia